top of page

PROGRAM

8 MAYIS 2024

İLK GÜN PROGRAMI

09:30 – 09:55

Geleceğin Ustaları Canlı Müzik Performansı

Gaziantep Ticaret Odası Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri

10:00 – 11:00

Açılış Oturumu

  • Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım Filmi Gösterimi

  • Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarından Sıfır Atık Defilesi

     

  • Açılış Konuşmaları

  • Yasin TEPE, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü

  • Utku ÇİL, Alman Kalkınma Bankası (KfW), Teknik Proje Koordinatörü

  • Esther BOUMA, İnsani ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkan Yardımcısı, AB Türkiye Delegasyonu

  • Ali KARAGÖZ, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü

  • Fatma ŞAHİN, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı

  • Kemal ÇEBER, Gaziantep Valisi

11:00 – 12:00

12:00 – 13:00

13:00 – 13:30

13:00 – 14:00

14:00 – 14:30

14:30 – 15:00


15:00 – 15:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:30

16:30 – 17:30


17:30

Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları, Firmalar ve Paydaş Kurumlar Stantlarının Gezilmesi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Performansları

Öğle Arası

İlham Veren Meslek Sohbetleri
•Mustafa GÜNEŞ, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Gaziantep Şube Başkanı

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

İlham Veren Meslek Sohbetleri
Burhan ÇAĞDAŞ, Yöresel Yemek ve Baklava Üreticisi

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Halk Oyunları Gösterisi

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Mesleki Eğitim Sahne PerformanslarıStant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Kapanış

9 MAYIS 2024

İKİNCİ GÜN PROGRAMI

08:30 – 09:30

09:30 – 10:00



10:00 – 10:30

10:30 – 11:00


11:00 – 11:30


11:30 – 12:00


12:00 – 13:00

13:00 – 13:30


3:30 – 14:00


14:00 – 14:30


14:30 – 15:00

15:00 – 15:30

15:30 – 16:00

16:00 – 16:30

16:30 – 17:30

Stantların Açılması ve Stant Gezileri

lham Veren Meslek Sohbetleri
Çiğdem GÜRBÜZ -SANKO HOLDİNG İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Direktörü

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Gençlerle Mesleki Eğitim ve Ahilik Kültürü Söyleşisi
Orhan USLU, Tiyatro Oyuncusu

Saç Tasarım Yarışması
Güzellik ve Saç Bakım Bölümü Öğrencileri

Mesleğinin Erbaplarını Dinliyoruz – Sohbet Oturumu
Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Öğle Yemeği

Geleceğin Meslekleri Sohbeti
Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Yeşil Beceriler ve Mesleki Eğitim
Gaziantep Elektrik Mühendisleri Odası

Mesleğinin Erbaplarını Dinliyoruz
Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Drone Gösterisi: Mesleki Eğitim Sahne Performansı

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

Mesleki Eğitim Sahne Performansı

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

10 MAYIS 2024

ÜÇÜNCÜ GÜN PROGRAMI

08:30 – 09:30

09:30 – 10:00


10:00 – 10:30

10:30 – 11:00


11:00 – 11:30


11:30 – 12:00

12:00 – 14:00

14:00 – 14:30


14:30 – 15:00

15:00 – 15:30


15:30 – 16:00

16:00

Stantların Açılması ve Stant Gezileri

İlham Veren Meslek Sohbetleri
Hacı DARICI, Gaziantep Berberler Odası Başkanı

Stant Gezileri ve Mesleki Eğitim Sahne Performansları

İlham Veren Meslek Sohbetleri
Özden MERMER ÖZSABUNCUOĞLU, Gastronomi Yazarı

lham Veren Meslek Sohbetleri
Nur DEĞERLİ, Number One Güzellik ve Kuaför Salonu Sahibi

Saç Tasarım Yarışması Ödül Töreni

Öğle Yemeği



İş Arama Becerileri Sunumu
Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Stant Gezileri ve Müzik Performansı

Sertifika Takdimi
İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Stant Gezileri ve Müzik Performansı

Kapanış

bottom of page